





Piękna szafa do pokoju dziecięcego z fototapetą misia która idealnie będzie się komponować w wnętrzu Twojej pociechy. Szafa wyposażona w półki oraz dwa drążki aby w pokoju zawsze panował ład i porządek.
SZAFA Z GRAFIKĄ 205
Nowoczesna szafa z fototapetą która przedstawia Misia to aktualny design w śród mebli dla Twojego wnętrza. Swobodne przechowywanie ubrań zapewnią półki oraz dwa drążki.
Wymiary:
Dostępne wybarwienia korpusu:
Parametry produktu:
Mebel nowy, zabezpieczony do transportu
Dostawy realizujemy własnym transportem, gwarantujemy bezpieczne dostarczenie mebli na terenie całego kraju.
Przed planowaną dostawą otrzymują Państwo informacje o dniu dostawy.
GWARANCJA:
Meble objęte są 24 miesięczną GWARANCJĄ
* Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory prezentowane na zdjęciach w jak największym stopniu odzwierciedlały ich rzeczywiste odcienie. Wybarwienia mebli mogą jednak różnić się nieznacznie od rzeczywistych, ponieważ uzależnione to jest od ustawień oraz parametrów danego monitora poprzez który wyświetlany jest obraz, a także od oświetlenia danego pomieszczenia i nie jest to podstawą do reklamacji zakupionego przedmiotu.
Na każdy towar zakupiony w naszym sklepie internetowym
Sprzedajemy solidne, polskie meble.
Meble dostarczane są naszym własnym transportem lub firmą kurierską spacjalizującą się w transporcie mebli.
Współpracujemy z bankiem Santander. Chcesz kupić meble na raty? Kliknij tutaj.
Nasza firma funkcjonuje w „zagłębiu meblarskim”, więc wysyłki wielu mebli odbywają się bezpośrednio od producentów. Dzięki temu rozwiązaniu przyspieszamy termin realizacji, a także koszta wysyłki/transportu są niższe.
Łóżko na wymiar? Nie potrafisz odnaleźć szafy w rozmiarze który cię interesuje? ... Załatwimy lub wybierzemy wspólne rozwiązanie problemu.
Na życzenie wysyłamy próbkę danego materiału. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy kolor się zgadza z twoimi oczekiwaniami.
Chcesz wysłać meble za granicę? Damy radę! Wysyłamy do: Czech, Niemiec, Słowacji, oraz Anglii.
FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - RATY
FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - LEASING