Filtruj według

Cena

Cena

  • 295,00 zł - 1 049,00 zł

Dostępne oświetlenie

Dostępne oświetlenie

Materiał, wykonanie

Materiał, wykonanie

Kategorie

Kategorie

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym nie tylko dba się o higienę osobistą, ale również odpręża podczas kąpieli oraz wykonuje makijaż. Dlatego też naturalnie wszystkie niezbędne kosmetyki oraz środki czyszczące chowamy właśnie w łazienkach. Aby dobrze zorganizować przestrzeń w tym pomieszczeniu, niezbędny jest zestaw mebli łazienkowych. Pozwala on w prosty i szybki sposób uporządkować niezbędne na co dzień kosmetyki do pielęgnacji czy akcesoria. Ponadto zapobiega gromadzeniu się kurzu na powierzchni tych niewielkich przedmiotów i ułatwia sprzątanie pomieszczenia. Zestaw szafek łazienkowych w szybki i prosty sposób uporządkuje niezbędne kosmetyki i akcesoria. Takie zestawy występują w wielu różnych wariantach oraz kolorystyce, dzięki czemu dopasujemy je do charakteru oraz wielkości każdej łazienki.

Aktywne filtry

BIAŁE MEBLE ŁAZIENKOWE Z UMYWALKĄ OLIMP

1 039,00 zł
Przedmiotem sprzedaży jest zestaw białych mebli łazienkowych, w skład którego wchodzą szafka z umywalką, dwie szafki stojące oraz duże lustro. Cały zestaw zapewnia dużo pojemnych półek, dzięki którym Państwa łazienka będzie zawsze schludnie wyglądać. Spokojnie mogą się Państwo pożegnać ze stertą bibelotów widocznych w każdym kącie.

ZESTAW MEBLI ŁAZIENKOWYCH NINA Z LUSTREM

925,00 zł
Przedstawiamy Państwu niebanalny oraz niezwykle elegancki zestaw mebli łazienkowych NINA, w skład którego wchodzą szafka z umywalką, duże lustro oraz dwie pojemne szafki o róznych wielkościach. Dzięki wielu możliwym wybarwieniom, zestaw ten doskonale wkomponuje się w każdą łazienkę zapewniając mnóstwo pojemnych półek.

ZESTAW ŁAZIENKOWY Z UMYWALKĄ LUIS

1 049,00 zł
Zestaw mebli łazienkowych LUIS składa się z dwóch pojemnych szafek, pojemnej szafki z umywalką oraz dużego lustra. Zapewnia mnóstwo pojemnych półek, dzięki którym w Państwa łazience już na dobre zapanuje ład i porządek, ponieważ wszystkie rzeczy można swobodnie na nich umieścić.

ZESTAW MEBLI DO ŁAZIENKI FIRO

799,00 zł
Przedmiotem sprzedaży jest klasyczny zestaw mebli do łazienki FIRO, w skład którego wchodzi szafka z umywalką, szafka stojąca oraz duże lustro. Zestaw zapewnia mnóstwo pojemnych półek, dzięki którym można przechowywać wszystkie kosmetyki i środki czystości w ładzie i porządku.

SZAFKA ŁAZIENKOWA STILO BIAŁA

295,00 zł
Szafka STILO dedykowana do łazienek to idealny wybór, gdy chcą Państwo mieć wszystko poukładane, pochowanei na swoim miejscu. Mebel skonstruowany jest tak, aby w dolnej wnęce mogła zmieścić się pralka lub suszarka, natomiast górne półki z pewnością pomieszczą wszystkie potrzebne w łazience rzeczy. 

SYSTEM MEBLI DO ŁAZIENKI - WENGE

975,00 zł

System mebli łazienkowych z oświetleniem LED w bardzo niskiej cenie. Doskonale zaprojektowane szafki wiszą z pojemnymi półkami ułatwią przechowywanie różnych przedmiotów codziennego użytku. Front w wybarwieniu wenge nada wnętrzu niepowtarzalny design. System otwierania PUSH CLICK bez jakichkolwiek uchwytów podnosi jego funkcjonalność. konstrukcja zaprojektowana z płyty posłuży przez wiele lat.

SYSTEM MEBLI DO ŁAZIENKI - BIAŁY POŁYSK

975,00 zł
System mebli łazienkowych z oświetleniem LED w bardzo niskiej cenie. Doskonale zaprojektowane szafki wiszą z pojemnymi półkami ułatwią przechowywanie różnych przedmiotów codziennego użytku. Front w białym połysku nada wnętrzu niepowtarzalny design. System otwierania PUSH CLICK bez jakichkolwiek uchwytów podnosi jego funkcjonalność. konstrukcja zaprojektowana z płyty posłuży przez wiele lat.

MEBLE ŁAZIENKOWE TORO - CZARNY POŁYSK

975,00 zł

System mebli łazienkowych z oświetleniem LED w bardzo niskiej cenie. Doskonale zaprojektowane szafki wiszą z pojemnymi półkami ułatwią przechowywanie różnych przedmiotów codziennego użytku. Front w czarnym połysku nada wnętrzu niepowtarzalny design. System otwierania PUSH CLICK bez jakichkolwiek uchwytów podnosi jego funkcjonalność. konstrukcja zaprojektowana z płyty posłuży przez wiele lat.