Filtruj według

Cena

Cena

  • 610,00 zł - 1 615,00 zł

Fotele

Bez wątpienia w każdym domu powinien znaleźć się fotel. Dzięki odpowiednim fotelom dom stanie się przytulniejszy i dużo bardziej dostępny dla gości. Fotele to także odpowiedni mebel dla wszystkich osób chcących urządzić w swoim domu bądź mieszkaniu strefę relaksu, w której będą odpoczywać i zbierać siły na kolejne wyzwania. Możliwości wykorzystania foteli jest bardzo dużo i każdy może z nich korzystać w dowolny sposób. Fotele pasują do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego. W każdym z tych pomieszczeń można bez przeszkód ustawić jeden lub więcej foteli. W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz ciekawe, modne, stylowe i przede wszystkim wygodne fotele, które będą pasować do Twojego domu, niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzony i jaka kolorystyka w nim dominuje.

Aktywne filtry

Fotel uszak do salonu jadalni różne wzory

849,00 zł

Już pierwsze skojarzenia dotyczące fotela bujanego kierują się najczęściej do mile spędzonych chwil z dziadkami. Nowocześnie i solidnie wykonany fotel o nazwie USZAK pozwoli na wygodne i relaksujące spędzenie wolnego czasu w waszym salonie. Choć jest on wykonany w nowoczesnej technologii, gwarantujemy że nadal jest on dobrym wyborem i z pewnością przypadnie do gustu nawet osobom starszym.

Dwudrzwiowa szafa przesuwna 205 cm do sypialni

1 615,00 zł

Szafa z dużą ilością miejsca na Państwa ubrania i inne przedmioty gwarantuje ład i porządek w nowoczesnej sypialni. Solidna płyta meblowa o grubości 22 mm daje stabilną konstrukcje na wiele lat. Swobodne przesuwanie skrzydeł szafy umożliwią prowadnice aluminiowe firmy SEVROLL.