Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Więcej informacji w Polityce Prywatności niniejszego sklepu.

close

STOLIKI NOCNE

Informacja

STOLIKI NOCNE  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 279,00 zł Brutto

  Przedstawiamy Państwu stolik nocny z dwiema szufladami, który jest jednym z elementów zestawu mebli NILO. To klasyczny oraz praktyczny mebel, posiada wszystko, czego można wymagać od stolka nocnego, a mianowicie sporą powierzchnię, na której można postawić lampę, budzik, czy też książkę, a także wspomniane wcześniej pojemne szuflady na różne drobne...

  279,00 zł Brutto
 • 245,00 zł Brutto

  Standardowy stolik nocny z systemu mebli GUCIO do sypialni idealnie sprawdza się w swojej roli. Posiada dwie pojemne szuflady, w których schować można lekarstwa, książkę lub okulary. Ponadto blat jest na tyle pojemny, aby zmieścić na nim lampkę nocną oraz budzik. Jednym słowem - dzięki temu stolikowi zapewnią sobie Państwo harmonię i ład wokół swego łóżka.

  245,00 zł Brutto
 • Od 255,00 zł Brutto

  Bez wątpienia można powiedzieć, iż jest to niezwykle stylowy stolik nocny. Najlepiej komponuje się z łóżkiem z systemu MALYS, czyniąc razem niezwykle oryginalny i niebanalny zestaw idealny do nowoczesnej sypialni. Posiada wystarczającą powierzchnię, aby zmieścić na niej budzik, lampkę nocną czy też książkę. W całości tapicerowany ekoskórą.

  Od 255,00 zł Brutto
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów