Filtruj według

Cena

Cena

  • 230,00 zł - 790,00 zł

Dostępne oświetlenie

Dostępne oświetlenie

Dostępne wybarwienia

Dostępne wybarwienia

Materiał, wykonanie

Materiał, wykonanie

Stoliki nocne

Stolik nocny to bez wątpienia niezwykle funkcjonalny element wyposażenia każdej sypialni. Jego praktyczny charakter cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród zwolenników klasycznych rozwiązań, jak i nieco bardziej nowoczesnych stylów aranżacji wnętrz. Niewielkie gabaryty oraz możliwość wyboru mebla z szufladą bądź małą pojemną szafką umożliwia trzymanie w zasięgu ręki potrzebnych rzeczy bez wychodzenia z łóżka. Mimo niewielkich rozmiarów stolik powinien pasować do reszty mebli i kolorystyki sypialni, co pozwoli zachować spójność designu. To idealne miejsce na małą lampkę nocną, szklankę wody, ulubioną książkę czy budzik.

Jest 17 produktów.

Aktywne filtry

Stolic nocny Wenus z 2 szufladami do sypialni

240,00 zł

Przedmiotem sprzedaży jest stolik nocny z zestawu mebli WENUS do sypialni. Wyposażony w dwie pojemne szuflady, które idealnie nadają się do schowania drobiazgów. Ponadto obszerny blat pozwala na postawienie lampki nocnej, budzika czy nawet szklanki z wodą. 

Stolik nocny Ariel do sypialni z szufladami

230,00 zł

Przedstawiamy Państwu stolik nocny który jest niezbędnym elementem każdej sypialni. Szafka posiada dwie pojemne szuflady w których można przechowywać różne przedmioty aby zawsze były pod ręką każdej nocy. Górny blat to doskonały poniechania na lamkę nocną. 

Stolik nocny Pedro do sypialni Artisan

280,00 zł

Oferujemy Państwu nowoczesny stolik nocny który jest niezbędnym elementem każdej sypialni. Szafka posiada drzwiczki z sporym wnętrzem na przedmioty codziennego użytku. Piękne wybarwienie mebla jakim jest dąb Artisan odpowiada nowoczesnym trendom. 

Stolik nocny do sypialni z szufladami 9 kolorów

370,00 zł

Standardowy stolik nocny z systemu mebli GUCIO do sypialni idealnie sprawdza się w swojej roli. Posiada dwie pojemne szuflady, w których schować można lekarstwa, książkę lub okulary. Ponadto blat jest na tyle pojemny, aby zmieścić na nim lampkę nocną oraz budzik. Jednym słowem - dzięki temu stolikowi zapewnią sobie Państwo harmonię i ład wokół swego łóżka.

Stolik nocny tapicerowany do sypialni Malys lakobel

419,00 zł

Bez wątpienia można powiedzieć, iż jest to niezwykle stylowy stolik nocny. Najlepiej komponuje się z łóżkiem z systemu MALYS, czyniąc razem niezwykle oryginalny i niebanalny zestaw idealny do nowoczesnej sypialni. Posiada wystarczającą powierzchnię, aby zmieścić na niej budzik, lampkę nocną czy też książkę. W całości tapicerowany ekoskórą.