Filtruj według

Cena

Cena

  • 389,00 zł - 509,00 zł

Sprzęt RTV znajduje się nie tylko w salonie. W dzisiejszych czasach coraz więcej rodziców decyduje się na sprawienie swoim dorastającym pociechom telewizora do ich własnego pokoju. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy mamy pewność, że nastolatek będzie z niego korzystał. Na szczęście telewizor można wykorzystać do wielu różnych rzeczy, nie tylko do oglądania programów telewizyjnych. Można na nim grać, a także oglądać filmy przesyłane bezpośrednio z komputera. Niemniej jednak, aby telewizor dobrze się prezentował w pokoju młodzieżowym, z pewnością przyda się nowoczesny stolik RTV.

Aktywne filtry

BIAŁY STOLIK POD TELEWIZOR MŁODZIEŻOWY

389,00 zł
Przedmiotem sprzedaży jest stolik młodzieżowy pod telewizor PLUTO. Nowoczesna i minimalistyczna konstrukcja sprawia, że stolik z łatwością wkomponuje się do każdego pomieszczenia, zarówno młodszych jak i starszych dzieci. Posiada dwie pojemne szyflady, idealne na przechowywanie drobnych zabawek lub gier. Co więcej, stolik posiada także otwarte półki w sam raz na książki lub zeszyty.

STOLIK POD TELEWIZOR LOPI 2 KOLORY

420,00 zł
Przedstawiamy zgrabny i stylowy stolik pod telewizor z systemu mebli LOPI do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Stolik jest wystarczająco duży i pojemny, aby umieścić na nim telewizor, odtwarzasz DVD, czy też konsolę. Ponadto posiada pojemne szuflady idealne na gry, bądź inne płyty. Otwarte półki pozwalają na umieszczenie drobnych ozdób.

STOLIK RTV BELLA

509,00 zł

Stolik RTV w pokoju młodzieżowy to teraz najczęściej wybierany mebel. Solidna konstrukcja mebla wykonana z płyty laminowanej dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych dla chłopca i dziewczynki. Atutem jest możliwość usytuowania sprzętu multimedialnego oraz telewizora.